Класиране

Ако сте класиран по първо желание, но сте променили решението си, можете да промените поредността на желанията си като подадете заявление след като се свържете с нас.

Можете да подадете заявление за участие в следващо класиране, като имате възможност да положите и нов електронен тест, за да повишите оценката си в балообразуването. За повече информация можете да се свържете с нас.

Кандидатствак сега

Регистрирайте се за полагане на електронен кандидатстудентски тест бързо и удобно в няколко лесни стъпки

Изберете най-подходящата за вас специалност в ТУ - Варна. Свържете се с нас за въпроси и повече информация

Запознайте се с подробна информация за сроковете, изпитите и балообразуването